Aplikator Nd: YAG 1064nm

Zabiegi laserem Nd: YAG stały się dużo lepsze

Aplikator laserowy Nd: YAG 1064nm został opracowany specjalnie z myślą o skutecznych i bezpiecznych metodach leczenia uszkodzeń naczyń i usuwania włosów. Lekki ergonomiczny projekt, zaawansowany system chłodzenia oraz gwarancja udzielana na wiele impulsów sprawiają, że aplikator Nd:YAG firmy Forma-tk jest doskonałym wyborem.

Aplikator Nd:YAG

Zabiegi
Aplikator Nd: YAG firmy Forma-tk oferuje bezpieczne i skuteczne podejście do leczenia uszkodzeń naczyń, w tym pajączków, żylaków i innych uszkodzeń naczyń krwionośnych. Aplikator Nd:YAG oferuje również bezpieczne i skuteczne usuwanie włosów we wszystkich typach skóry, w tym specjalnie zaprojektowane tryby dla ciemnych typów skóry ( typ V i VI) oraz mieszków włosowych. Aplikator z trzema wymiennymi końcówkami szafirowymi dociera na głębokość: 3 mm do delikatnych naczyń powierzchownych, 5 mm dla średnich żył i 8 mm do głębokich żył /dużych obszarów.

Aplikator Nd:YAG 

Laser Nd:YAG posiada wysokiej sprawności zasilanie, pozwalające na płynność dostarczania energii do 220 J / cm², zapewniając kompaktowość, wydajność i długi czas eksploatacji aplikatora. Aplikator NAD: YAG firmy Forma-tk wyposażony jest w laser o długości fali 1064nm, zapewniający głęboką penetrację skóry niezbędną do bezpiecznej i skutecznej koagulacji krwi, a także do leczenia głębokich i grubych naczyń krwionośnych. Dzięki zaawansowanym diodom laserowym, aplikator oferuje czas eksploatacji średnio sześć razy dłuższy niż w konkurencyjnych rozwiązaniach.

 

Dostarczanie energii do skóry

Aplikator Nd:YAG oferuje częstotliwośc leczenia do 3 Hz. Specjalnie zaprojektowana wydajna końcówka błyskawicznie schładza się do 4° C, co zmniejsza dyskomfort leczenia i pozwala na szybkie wykonywanie zabiegów. Bezpieczne i skuteczne efekty można osiągnąć przy użyciu jednej z trzech wymiennych końcówek (3/5/8mm). Dodatkowo w aplikator wbudowany jest wskaźnik laserowy, który pozwala lekarzom na dokładne działanie laserem na zmianach chorobowych.

 

Ulepszone funkcje bezpieczeństwa

Aplikator Nd: YAG charakteryzuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Programy terapeutyczne dostosowane są do każdego indywidualnego pacjenta. Są określane na podstawie odczytów poziomu melaniny w skórze każdego pacjenta przy użyciu wbudowanego w system analizatora melaniny. Zaawansowany system chłodzenia wodnego jest odpowiedzialny za ochłodzenie końcówki aplikatora do 4 ° C, zmniejszając dyskomfort podczas zabiegu.