IPL F-HR/F-HR* 

Aplikatory IPL do epilacji twarzy

Aplikatory IPL F-HR oraz F-HR* zostały opracowane specjalnie z myślą o wykonywaniu zabiegów epilacji małych obszarów skóry takich jak nos, uszy oraz pomiędzy brwiami.

Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że wykonywanie zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(1,6cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na małych obszarach skóry.

Aplikator F-HR

Różnicą między tymi dwoma aplikatorami jest długość fali. F-HR używa krótszej długości fali, która skupia się na jaśniejszych typach skóry, podczas gdy aplikator F-HR * stosuje dłuższą długość fali, która dotyczy ciemniejszych typów skóry.


3 tryby pracy:

- Pojedynczy

- Podwójny

- ciągły


Gęstość impulsów ma znaczenie!

Wyjątkowa technologia IPL Forma-tk, opracowana specjalnie z myślą o najwyższej gęstości impulsu na dzisiejszym rynku, osiąga 22 J/cm² w ciągu 5 milisekund - co jest największą wartością na rynku! Gęstość impulsu jest mierzona ilością energii emitowanej na cm² na jednostkę czasu (J / cm² / milisekundy). To główny czynnik determinujący skuteczność leczenia i poziom dyskomfortu.


Zwiększona skuteczność leczenia

Przy użyciu wysokiej gęstości impulsu, IPL firmy Formatk oferuje lekarzom bardziej skuteczne metody leczenia IPL, po których można szybko zobaczyć efekty. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu zabiegów usuwania włosów, przebarwień i grzybicy paznokci.


Zmniejszony dyskomfort

 Zdolność do zapewnienia wysokiego poziomu energii poniżej parametru TRT(czasu relaksacji termicznej) oznacza, że poziom dyskomfortu jest znacznie mniejszy. Rezultatem jest skuteczne leczenie z minimalnym dyskomfortem.


Łatwość użycia

Szybkie wybieranie trybów zabiegowych z menu ekranu dotykowego. Forma-tk posiada najwyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa. Aplikatory IPL F-HR i F-HR* sąwyposażone w czujnik zbliżeniowy skóry z przodu aplikatora i dwie diody LED (Ready / Stand By) z tyłu wskaźnika. Te zabezpieczenia chronią przed przypadkowymi/niepożądanymi impulsami, gdy aplikator znajduje się w niewłaściwej pozycji.