IPL HR i IPL HR* 

Aplikatory IPL do epilacji

Aplikator IPL HR oraz HR* zostały opracowane specjalnie z myślą o zabiegach epilacji na dużych obszarach na ciele takich jak ramiona, nogi, klatka piersiowa czy brzuch.


Oba aplikatory mają lekki i ergonomiczny design sprawiający że wykonywanie nimi zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(6,5cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na dużych obszarach ciała.

Aplikator IPL HR

Różnicą między tymi dwoma aplikatorami jest długość fali. HR wykorzystuje krótsze długości fali do jaśniejszych typów skóry, a aplikator HR * wykorzystuje dłuższą długość fali i przeznaczony jest do ciemniejszych typów skóry. Wykorzystując unikatową technologię IPL-UPC firmy Forma-tk, praktycy mogą dostosować szerokość impulsu, aby ustalić odpowiedni poziom dopływu energii.


Szybkość leczenia

Aplikatory IPL HR, jak i IPL HR * są ergonomicznie zaprojektowane i lekkie, dzięki czemu są wygodne i łatwe w użyciu. Rozmiar szafirowej końcowki aplikatorów wynosi 6,5 cm² i umożliwia efektywne dostarczanie energii świetlnej na duże obszary skóry, znacznie skracając czasu zabiegu.


3 tryby pracy:

- pojedynczy

- podwójny

- ciągły


Gęstość impulsów ma znaczenie!

Wyjątkowa technologia IPL Forma-tk została opracowana specjalnie z myślą o najwyższej gęstości impulsu, osiągając 22 J/cm² w ciągu 5 milisekund - czyli najlepiej na dzisiejszym rynku! Gęstość impulsu jest mierzona ilością energii emitowanej na cm² na jednostkę czasu (J/cm²/milisekundy). To główny czynnik determinujący skuteczność leczenia i poziom dyskomfortu.


Zwiększona skuteczność leczenia

przy użyciu wysokiej gęstości impulsu, IPL firmy Forma-tk oferuje lekarzom bardziej skuteczne metody leczenia IPL, po których szybko można zobaczyć efekty. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu zabiegów usuwania włosów, pigmentacji i leczeniu grzybicy paznokci.


Zmniejszony dyskomfort

 Zdolność do zapewnienia wysokiego poziomu energii poniżej parametru TRT(czasu relaksacji termicznej) oznacza, że poziom dyskomfortu jest znacznie mniejszy. Rezultatem jest skuteczne leczenie z minimalnym dyskomfortem.


Łatwość użycia

Szybkie wybieranie trybów zabiegowych z menu ekranu dotykowego. Forma-tk posiada najwyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa. Aplikator IPL HR jest wyposażony w czujnik zbliżeniowy skóry z przodu aplikatora i dwie diody LED (Ready / Stand By) z tyłu wskaźnika. Te zabezpieczenia chronią przed przypadkowymi/niepożądanymi impulsami, gdy aplikator znajduje się w niewłaściwej pozycji.