magma-girl

Medyczna platforma MAGMA

Najbardziej efektywny system zabiegowy łączący 3 technologie medyczne: Laser diodowy 808nm, Laser Nd:YAG 1064nm oraz nowoczesny IPL.


JEDEN KOMPLETNY SYSTEM DLA WSZYSTKICH PODSTAWOWYCH ZABIEGÓW LASEROWYCH

W pełni konfigurowalny system - platforma MAGMA to następnej generacji urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Wielofunkcyjna kombinacja lasera diodowego 808nm, lasera Nd:YAG 1064nm oraz technologii IPL zapewnia jedno rozwiązanie systemowe dla wszystkich najczęstszych zabiegów opartych o energię światła i zapewnia profesjonalnym lekarzom szeroki wachlarz zabiegów i synergetycznych protokołów leczenia.


Jeden system zawierający 3 podstawowe technologie medycyny estetycznej

MAGMA umożliwia lekarzom wykonywanie szerokiej gamy zabiegów takich jak usuwanie włosów, zmian naczyniowych, fotoodmładzania, leczenie trądziku, usuwanie przebarwień, wybielania skóry i leczenia grzybicy paznokci.


Pełna moc platformy MAGMA to nie tylko kombinacja tych trzech technologii - każda poszczególna technologia charakteryzuje się znaczącymi zaletami w porównaniu do konkurentów:

magma platforma
  • Laser diodowy 808nm: wyróżniający się aplikatorami ALD i LLD jest jednym z najszybszych systemów usuwania włosów i optymalnym wyborem do usuwania włosów o dużej objętości, oferującym szybkie, skuteczne i bezbolesne zabiegi o maksymalnej powierzchni do 18 cm² na sekundę.

  • Laser 1064nm Nd:YAG: Długa żywotność, średnio 6 razy większa liczba impulsów w porównaniu z typowym aplikatorem Nd:YAG. Aplikator Nd:YAG firmy Forma-tk jest wyposażony w 3 wymienne końcówki, zaawansowany system chłodzenia oraz pilot laserowy zapewniający optymalną dokładność i mniejszy dyskomfort.

    NOWOŚĆ! Zabieg Renesans - Laserowe odmładzanie skóry - to wykorzystanie lasera Nd:YAG do poprawy tekstury skóry, zmniejszenia wielkości porów i leczenia drobnych zmarszczek. Jest to nieablacyjne podejście do stymulacji termicznej. Zabieg działa na obszar pomiędzy naskórkiem a środkowymi warstwami skóry. W efekcie uzyskujemy ożywioną skórę i młodzieńczy wygląd.

  • Aplikatory IPL: charakteryzują się najwyższą gęstością impulsów na świecie (22 j/cm² w 5ms), aplikatory IPL firmy Forma-tk oferują szeroką gamę rozwiązań zabiegowych i nowy standard skuteczności leczenia, zmniejszenie dyskomfortu i doskonałe efekty kliniczne. System umożliwia również dostosowanie "Menu" w oparciu o najczęściej wykonywane w klinice zabiegi.
certyfikaty

Pełna kontrola leczenia i zwiększone bezpieczeństwo


Każdy profesjonalny lekarz może potwierdzić, że jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, po prostu nie ma jednego rozwiązania odpowiadającego wszystkim pacjentom. Trzy technologie w jakie wyposażona jest platforma MAGMA, oferują lekarzom szeroką gamę zabiegów, jak również podejście synergizowane. Obejmuje to protokoły leczenia, które wykorzystują elementy z każdej technologii i umożliwiają dostosowanie indywidualnych zabiegów w zależności od rodzaju skóry pacjenta i etapu leczenia.


Platforma MAGMA zapewnia wysoką elastyczność wyboru wielu trybów leczenia. Szybkość zabiegu i wybór trybu są łatwe dzięki integracji z wbudowanym w system miernikiem melaniny (urządzenie diagnostyczne). Miernik pobiera odczyty poziomu stężenia melaniny w skórze i zaleca odpowiedni program leczenia. Pozwala to na lepszą kontrolę, większą wydajność i zmniejszone ryzyko dla zabiegów na wszystkich typach skóry.Zawsze szybkie i bezbolesne zabiegi


Twój czas ma znaczenie! Właśnie dlatego opracowaliśmy platformę MAGMA, aby zapewnić, że system służy Tobie, a nie odwrotnie - wprowadzono kluczowe elementy:

  • Najnowocześniejsze komponenty: Wyposażone w najnowszą technologię i najwyższej jakości komponenty zapewniające szybką i bezbolesną pracę we wszystkich trybach i na wszystkich typach skóry.
  • Podwójne chłodzenie systemu: Błyskawiczny czas schłodzenia końcówki zabiegowej, nawet w temperaturze pokojowej do 27,5 ° C.