magma-girl

MAGMA Spark 

Nowy standard epilacji - laser diodowy 808nm
Nowoczesny laser diodowy do epilacji, gwarantujący bezpieczne, skuteczne i bezbolesne zabiegi.


MAGMA Spark - Nowy Standard Epilacji

Przedstawiamy nowy standard w epilacji owłosienia - laser diodowy MAGMA Spark który cechuje się niezwykłą szybkością leczenia, skutecznymi trybami pracy, kontaktowym chłodzeniem i zerowym czasem rekonwalescencji, co czyni go najlepszym wyborem dla nowoczesnej kliniki. Wyposażony w pięć trybów zabiegowych oraz miernik melaniny, MAGMA Spark z łatwością pozwala dostosować parametry zabiegowe tak, aby zabiegi były bezpieczne i efektywne, nawet przy opalonej skórze.

MAGMA Spark
Aplikatory LLD i ALD


Aplikator ALD - Advenced Laser Diode
Posiada końcówkę 10x12mm (1,2 cm²), którą można wykonywać zabiegi z prędkością do 10 Hz. Pracując w trybie szybkim, ALD zapewnia płynne, bezbolesne zabiegi.

Aplikator LLD  - Large Laser Diode
Duża końcówka 4,5 cm² i szybkie tryby pracy sprawiają, że LLD jest najszybszym na świecie rozwiązaniem do usuwania włosów.


SZYBKIE I BEZBOLESNE ZABIEGI
Korzystając z zalet trybu oferującego szybkie i bezbolesne zabiegi możesz teraz oferować bezbolesne pozbycie się włosów z zawrotną prędkością 10 impulsów na sekundę. Ta specjalna metoda jest udowodniona klinicznie oraz potwierdzona certyfikatem FDA, może być wykorzystana przy wszystkich typach skóry, włączając skórę opaloną.

ZAAWANSOWANY SYSTEM CHŁODZENIA
W celu zminimalizowania dyskomfortu i potencjalnych uszkodzeń skóry, skuteczny system chłodzący skórę (końcówka chłodzenia kontaktowego Sapphire) służy do chłodzenia skóry przed, podczas i po leczeniu. Aplikatory MAGMA Spark są klinicznie skutecznymi i bezpiecznymi aplikatorami do epilacji wszystkich rodzajów skóry. Ergonomia i lekka konstrukcja sprawiają, że są wygode i łatwe w użyciu. 

certyfikaty

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Aplikator ALD

(Advance Diode Laser/Zaawansowana Dioda Laserowa)

Długość fali: 808nm

Energia: Do 120J

Szybkość: Do 10Hz

Wielkość okienka: 10x12mm (1.2cm2)


Aplikator LLD

(Large Diode Laser/Duża Dioda Laserowa)

Długość fali: 808nm

Energia: Do 135J

Szybkość: Do 3Hz

Wielkość okienka: 30x15mm (4.5cm2)

Urządzenie:

Tryby pracy: Wolny, Średni, Szybki, 100ms, 400ms

Chłodzenie: Metalowa ramka z kryształem szafirowym, do 4° C

Miernik melaniny: w skali 1-100

Wymiary ekranu dotykowego: 10.4 cala

Wymiary urządzenia: H55cm, W50cm, D53cm

Waga: 23Kg

Zasilanie: 100-264 V

Wsparcie językowe: Wiele języków

SZYBKI, ŁATWY W UŻYCIU, WIELOJĘZYKOWY

System MAGMA Spark wyposażony jest w nowy i zaawansowany ekran dotykowy umożliwiający lekarzom ustawienie indywidualnych parametrów zabiegów za pomocą kilku dotknięć. Ekran zapewnia praktykom pełną kontrolę nad każdą częścią leczenia.

Ekran dotykowy zapewnia praktykom pełną kontrolę nad szerokością, poziomem i trybem impulsów. Ponadto system oferuje wybór "rodzaju skóry" według skali klasyfikacji Fitzpatrick'a. Łącznie funkcje te pozwalają na wybór bardziej dokładnych i dostosowanych parametrów zabiegowych, co zapewnia bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie.


Maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność uzyskuje się przy użyciu miernika melaniny. Sprawdzanie na bieżąco poziomu melaniny pacjenta i dostosowywanie pod niego parametrów zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i skuteczność wykonanego zabiegu.


Dodatkowe informacje dotyczące stanu systemu, gotowości aplikatora i liczby impulsów są dostarczane w czasie rzeczywistym. Istnieje siedem opcjonalnych języków (angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, niemiecki i wkrótce polski).

ZDJĘCIA KLINICZNE

Dzięki wykorzystaniu dużej mocy lasera 808nm, MAGMA Spark zapewnia bezpieczną pracę i skuteczne efekty leczenia na wszystkich typach skóry.