Forma-TK SystemsFormaTK Systems to wiodący światowy deweloper i producent urządzeń do medycyny estetycznej. Firma została założona w 2008 roku przez weteranów branży, aby wprowadzić na rynek zaawansowany asortyment, który usprawni pracę profesjonalnych praktyków i wyznaczy nowy standard jakości, innowacji i bezpieczeństwa zabiegów.

Urządzenie produkowane jest w Izraelu, kraju który jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie najnowocześniejszych technologii i prekursorem stosowania laserów w medycynie. Tutaj też dr Eckhouse (SYNERON) oraz Itzak Shraga (obecnie FORMA-TK) jako pierwsi na świecie zaprezentowali system IPL. Ogromna wiedza, kilkudziesięcioletnie doświadczenie przy konstrukcji urządzeń laserowych oraz wieloletnie badania procedur medycznych pozwoliło stworzyć tym naukowcom firmy będące światowymi liderami w produkcji urządzeń laserowych. Dr Eckhouse – marka SYNERON/CANDELA, dr Shraga – LUMENIS - obecnie założyciel FORMA-TK.

Dr Sharga wraz z kadrą inżynierską oraz zarządzającą (która również wywodzi się między innymi z takich firm jak LUMENIS czy SYNERON) w oparciu o wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem oraz wieloletnim badaniom procedur medycznych stworzył urządzenia klasy premium.

forma-tk biuro