Aplikator SMART-ST

Aplikator do zabiegów ujędrniania skóry

Aplikator ST został opracowany specjalnie w celu leczenia głębokich zmarszczek, zwiotczenia skóry i rozstępów.

Wykorzystuje unikatową technologię wielo-częstotliwościowego bi-polarnego RF. Aplikator ma ergonomiczny design i jest lekki, co czyni go bardzo wygodnym i łatwym w użyciu. Dwie elektrody bi-polarne chłodzone są do 4°C aby wyeliminować dyskomfort zabiegu.

Czym jest technologia SMART-ST?

Zabiegi ujędrniania skóry zawsze miały dużą popularność wśród pacjentek. Ograniczenie poziomu bólu i dyskomfortu podczas zabiegu były jednak do tej pory wyzwaniem. W 2015 roku firma FormaTK wprowadziła przełomową technologię, sprawiając, że zabiegi ujędrniania skóry można wykonywać ze znacznie mniejszym dyskomfortem, nie wpływając negatywnie na efekty leczenia.

Innowacyjność tej technologii FormaTK polega na przebudowie impulsu RF stosowanego podczas zabiegu. Rekonstrukcja impulsu prowadzi do znacznego (53%) spadku poziomu dyskomfortu zgłaszanego przez pacjentów. W konsekwencji pozwala to lekarzom na użycie wyższych poziomów energii na każdy impuls to pozwala zapewnić bardziej skuteczne wyniki leczenia.

Aplikator SMART-ST
st-map

Jak działa SMART-ST?

Aplikator ST generuje nieinwazyjne, celowe i kontrolowane uszkodzenie kolagenu, jednocześnie pobudzając fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny.

Ekran dotykowy zapewnia lekarzom pełną kontrolę nad leczeniem. Lekarz może wybrać między Płytkimi i Głębokimi obszarami docelowymi, ustawiając odpowiednie dla nich poziony przyjmowanej energii. Pozwala to na dawkowanie odpowiedniej energii na obszary skóry które mają mniej tkanki (czoło, kości policzkowe i szczęka) lub są bardziej mięsiste np policzki.