Technologia Forma-TK

Przewaga technologiczna urządzeń FormaTK nad konkurencją

Zdecyduj się na technologię FormaTK i oferuj więcej!


Platforma MAGMA oferuje unikalną kombinacje Lasera Diodowego, Nd:YAG oraz zaawansowanego IPL, które łącznie pozwalają na różnorodne procedury zabiegowe oraz optymalizują rezultaty.


Forma System to wielofunkcyjne urządzenie wyposażone w cztery zaawansowane technologie: IPL, Bi-Polar RF, Ultrasonic i Diamond Peeling. 


MAGMA Spark to nowy standart lasera diodowego do epilacji, gwarantujący bezpieczne, skuteczne i bezbolesne zabiegi.


FORMA Light to kompaktowy nowoczesny IPL czwartej generacji.

Technologie Forma-TK

IPL-USP

Ultra Krótkie Impulsy (Ultra Short Pulse)

Technologia ta oferuje skuteczną redukcje owłosienia bez dodatkowego ryzyka uszkodzenia skóry, które często występuje przy innych urządzeniach do epilacji na rynku. Dzieje się tak dzięki dostarczeniu odpowiedniej energii w krótkim czasie impulsu, który utrzymuje się poniżej 15 milisekund, co pozwala na wykorzystanie czasu termicznej relaksacji włosa(TRT, pomiędzy 10-15ms). Impulsy światła o najbardziej efektywnym spektrum docierają do mieszków włosowych w odpowiednim czasie który pozwala uniknąć uszkodzenia skóry.

Aplikatory:
F-SR B-SR F-AC F-HR B-HR  

IPL-UPC

Ultra Kontrola Impulsów (Ultra Pulse Control)

Ta technologia wykorzystuje większy kryształ optyczny w celu doprowadzenia impulsu do mieszków włosowych. Poprzez zwiększenie rozmiaru okienka zabiegowego do 6,5 cm², IPL-UPC znacząco skraca czas zabiegu bez pogorszenia skuteczności, bezpieczeństwa lub jakości leczenia.


Aplikatory:
SR HR

Laser Diodowy

808nm

Laser diodowy 808nm zapewnia bezpieczne, skuteczne i bezbolesne zabiegi redukcji owłosienia. Dostępne jest 5 trybów pracy które gwarantują że każdy oddany impuls będzie najbardziej skutecznym i bezpiecznym wyborem. W tym jest tryb szybki(Fast), który pozwala na ciągłe i bezbolesne dostarczanie energii na duże obszary ciała("przemiatając"), redukując znacząco czas zabiegu. Długość fali 808nm zapewnia możliwość epilacji wszystkich typów skóry.


Aplikatory:
ALD LLD

 Nd:YAG

1064nm

Nd:YAG 1064nm jest skuteczną i bezpieczną technologią przeznaczoną do leczenia zmian naczyniowych oraz epilacji. Długa długość fali zapewnia, że światło przenika głęboko do skóry i skutecznie zamyka małe żyłki, podgrzewa i niszczy naczynia. Z biegiem czasu zniszczone żyły są odbudowywane i zanikają. Nd:YAG umożliwia rownież skuteczną epilacje głęboko osadzonych oraz cienkich włosów na ciemniejszych fototypach skóry.Aplikatory:
ND

Specyfikacja techniczna

TECHNOLOGIA IPL:

Rozmiary końcówek aplikatorów IPL: HR/SR - 6½, 3, 1.6 cm², AC - 1,6 cm²

Maksymalna fluencja IPL: HR - 20J/cm², SR/AC - 22J/cm²

Dlugości fali: 430, 530,600,650nm

Szerokość impulsu: 3-55 ms

Tryby impulsów: Pojedynczy, podwójny, ciągły

Ilość impulsów: 50,000-200,000 (w zależności od typu głowicy oraz trybu impulsów)


LASERY:

ALD(Advance Diode Laser/Zaawansowana Dioda Laserowa): 808nm - do 75 J/cm² do 10Hz

Chłodzenie: Kryształ szafirowy do 4°C o wielkośći 10x12 mm

Szerokość impulsu: 5-400 ms

Tryby impulsów: Wolny, Średni, Szybki, 100ms, 400ms

Laser Nd:YAG: 1064nm do 220 J/cm² do 2Hz

Wielkości plamki: Średnica 3mm, 5mm, 8mm, wymienne końcówki

Chłodzenie: Metalowa ramka do 4°C

Miernik melaniny: poziomy od 1 do 100


URZĄDZENIE:

Wymiary urządzenia: 175 x 50 x 53 cm

Waga: 34kg

Zasilanie: 100-264 V, 47-63Hz

Temperatura pracy: do 27.5 °C

Języki menu: Angielski, Hiszpański,Francuski, Włoski, Rosyjski, Niemiecki, Polski(wkrótce)


Interfejs użytkownika

SZYBKI, ŁATWY W UŻYCIU, WIELOJĘZYKOWY

Systemy FormaTK wyposażone są w nowe i zaawansowane ekrany dotykowe umożliwiające lekarzom ustawienie indywidualnych parametrów zabiegów za pomocą kilku dotknięć. Ekran zapewnia praktykom pełną kontrolę nad każdą częścią leczenia.

Ekran dotykowy zapewnia praktykom pełną kontrolę nad szerokością, poziomem i trybem impulsów. Ponadto system oferuje wybór "rodzaju skóry" według skali klasyfikacji Fitzpatrick'a. Łącznie funkcje te pozwalają na wybór bardziej dokładnych i dostosowanych parametrów zabiegowych, co zapewnia bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie.

Maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność uzyskuje się przy użyciu miernika melaniny. Sprawdzanie na bieżąco poziomu melaniny pacjenta i dostosowywanie pod niego parametrów zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i skuteczność wykonanego zabiegu.

Dodatkowe informacje dotyczące stanu systemu, gotowości aplikatora i liczby impulsów są dostarczane w czasie rzeczywistym. Istnieje siedem opcjonalnych języków (angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, niemiecki i wkrótce polski).

UI