Leczenie zmian pigmentowych

Skuteczne usuwanie łagodnych zmian pigmentowych

Zmiany pigmentowe pojawiają się, w momencie gdy duże stężenie melaniny jest skoncentrowane blisko powierzchni skóry. Melanina jest ciemnym pigmentem obecnym w skórze, który jest wytwarzany przez melanocyty.

Zabiegi pigmentacyjne IPL firmy Forma-TK działają poprzez przekazywanie ciepła z aplikatora IPL F-SR do obszarów skóry z przebarwieniami. Technologia IPL działa na ciemną pigmentację, skutecznie rysując odbarwienia na powierzchni skóry, co pozwala skórze na rozpoczęcie procesu gojenia poprawiającego skazy w czasie.

IPL Photo Zabiegi odmładzające są często doskonałym uzupełnieniem zabiegów pigmentacyjnych. W połączeniu ze sobą można nie tylko działać na pigmentację, ale również odmłodzić skórę, pozostawiając jeszcze wyraźniejszą cerę.

Poczujesz się lepiej patrząc na swoją młodą i świeższą skórę, pozbawioną piegów, plam posłonecznych i starczych oraz innych przebarwień na skórze.

Stan pigmentacji skóry: zmiany skórne, plamy wątroby, plamy starcze, plamki brązowe, plamki słoneczne, uszkodzenia słoneczne, przebarwienia skóry, piegi.

Aplikator IPL F-SR

Wyniki: Zmniejszanie pigmentacji, eliminuje plamki słoneczne, eliminuje plamki słoneczne i starcze. Odświeża skórę przed uszkodzeniem słońca, usuwa przebarwienia skóry i eliminuje piegi.

 

Odstępy leczenia: 4-6 tygodni

 

Czas zabiegu: 5-30 min opierający się na obszarze stymulacyjnym.

 

Czas odbudowy: Minimalny czas, lekkie zaczerwienienie przez 1-2 dni, unikanie słońca przez 48 godzin od wykonania zabiegu.

 

Korzyści:

- Minimalizacja i eliminacja zmian pigmentacyjnych.

- Minimalizacja i eliminacja plam posłonecznych, starczych i piegów.

- Usuwa odbarwienia skóry szybko i skutecznie.

- Zabieg można przeprowadzić na każdej części ciała