Aplikatory Forma-TK

808nm, 1064nm, IPL, inne

Specjalnie zaprojektowane, zaawansowane technologicznie i wygodne aplikatory Forma-TK pozwolą na dostosowanie Twoich urządzeń na potrzeby każdego gabinetu medycyny estetycznej. 

Aplikator ALD 808nm

ALD (Advenced Laser Diode 808nm)

Aplikator ALD został specjalnie opracowany do usuwania włosów we wszystkich typach skóry. Ergonomiczna i lekka konstrukcja sprawia, że jest wygodna i łatwa w użyciu. Wykorzystując unikalną technologię Diode Laser firmy Forma-tk aplikator niszczy mieszki włosowe w bezpieczny i efektywny sposób.   
Pasuje do: MAGMA Platform, MAGMA SparkALPHA System

Aplikator LLD

LLD (Large Laser Diode 808nm)

Aplikator lasera diodowego LLD 808nm został zaprojektowany specjalnie w celu szybkiego, bezpiecznego i skutecznego usuwania włosów we wszystkich typach skóry.
Duża końcówka 4,5 cm² i szybkie tryby pracy sprawiają, że LLD jest najszybszym na świecie rozwiązaniem do usuwania włosów.
Pasuje do: MAGMA Platform, MAGMA Spark, ALPHA System

Aplikator Nd:YAG

ND (Nd:YAG 1064nm)

Aplikator laserowy Nd: YAG 1064nm został opracowany specjalnie z myślą o skutecznych i bezpiecznych metodach leczenia uszkodzeń naczyń i usuwania włosów.
Lekki ergonomiczny projekt, zaawansowany system chłodzenia oraz gwarancja udzielana na wiele impulsów sprawiają, że aplikator Nd:YAG firmy Forma-tk jest doskonałym wyborem.
Pasuje do: MAGMA Platform

SMART-ST

SMART-ST(zmarszczki, wiotka skóra, rozstępy) 

Aplikator ST został opracowany specjalnie w celu leczenia głębokich zmarszczek, zwiotczenia skóry i rozstępów, wykorzystując unikatową technologię wielo-częstotliwościowego bi-polarnego RF. Aplikator ma ergonomiczny design i jest lekki, co czyni go bardzo wygodnym i łatwym w użyciu. Dwie elektrody bi-polarne chłodzone są do 4°C aby wyeliminować dyskomfort zabiegu.
Pasuje do: FORMA System

R-SONIC

R-SONIC (Ujędrnianie skóry)

Aplikator R-Sonic to połączenie ultradźwięków i RF. Został opracowany i opatentowany specjalnie do zabiegów ujędrniania skóry, odmładzania skóry oraz leczenia blizn potrądzikowych. Aplikator ma ergonomiczny design i jest lekki, co czyni go bardzo wygodnym i łatwym w użyciu. 
Pasuje do: FORMA System

PLG

PLG (Peeling i wygładzanie skóry)

Mechaniczny peeling diamentowy
Aplikator PLG został opracowany w celu wykonywania zabiegów peelingu, polerowania oraz wygładzania skóry w celu uzyskania jedwabistej jej struktury. Aplikator wykorzystuje obrotowe dyski diamentowe o różnych rozmiarach.
Pasuje do: FORMA System

Aplikator IPL HR/HR*

IPL HR/HR* (Aplikatory IPL do epilacji)

Aplikator IPL HR oraz HR* zostały opracowane specjalnie z myślą o zabiegach epilacji na dużych obszarach na ciele takich jak ramiona, nogi, klatka piersiowa czy brzuch.
Oba aplikatory mają lekki i ergonomiczny design sprawiający że wykonywanie nimi zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(6,5cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na dużych obszarach ciała.
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

Aplikator IPL SR

IPL SR (Aplikator IPL do fotoodmładzania skóry)

Aplikator IPL SR został opracowany specjalnie z myślą o zabiegach usuwających przebarwienia i wybielania skóry na dużych obszarach ciała.
Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że wykonywanie zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(6,5cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na dużych obszarach ciała.
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

Aplikator IPL B-HR

IPL B-HR/B-HR* (Aplikatory IPL do epilacji)

Aplikatory IPL B-HR oraz IPL B-HR* zostały opracowane specjalnie z myślą o wykonywaniu zabiegów epilacji dla obszarów skóry o średniej wielkości takich jak twarz, szyja, pachy oraz bikini.
Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że wykonywanie zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(3cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na średniej wielkości obszarach ciała.
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

Aplikator IPL F-HR

IPL F-HR/F-HR* (Aplikatory IPL do epilacji twarzy)

Aplikatory IPL F-HR oraz F-HR* zostały opracowane specjalnie z myślą o wykonywaniu zabiegów epilacji małych obszarów skóry takich jak nos, uszy oraz pomiędzy brwiami.
Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że wykonywanie zabiegów jest pewne i łatwe. Wielkość okienka zabiegowego(1,6cm²) pozwala na szybkie i efektywne zabiegi na małych obszarach skóry.
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

Aplikator IPL B-SR

IPL B-SR (Aplikator IPL do zamykania naczynek)

Aplikator IPL B-SR został opracowany specjalnie do zabiegów zamykania zmian naczyniowych, przebarwień i fotoodmładzania. Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że praca nim jest pewna i łatwa.Wielkość okienka zabiegowego 3cm².
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA SystemFORMA Light

Aplikator IPL F-SR

IPL F-SR (Aplikator IPL do zamykania naczynek na twarzy)

Aplikator IPL F-SR przeznaczony jest do zamykania zmian naczyniowych, przebarwień, leczenia grzybicy i fotoodmładzania.
Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że praca nim jest pewna i łatwa.Wielkość okienka zabiegowego 1,6cm².
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

Aplikator IPL F-AC

IPL F-AC (Aplikator IPL do leczenia trądziku)

Aplikator IPL F-AC przeznaczony jest do leczenia trądziku.
Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają że praca nim jest pewna i łatwa.Wielkość okienka zabiegowego 1,6cm².
Pasuje do: ALPHA SystemMAGMA Platform, FORMA System, FORMA Light

certyfikaty